Oro kondicionierius Samsung DELUXE komercinės klasės bevėjis (VIENFAZIS ĮRENGINYS) 9.5/10.8KW

 • Kraunamos nuotraukos

  Oro kondicionierius Samsung DELUXE komercinės klasės bevėjis (VIENFAZIS ĮRENGINYS) 9.5/10.8KW

  Kaina 3094  su PVM
  Prekės pristatomos per 2-5 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo.
  Jeigu prekės nėra sandėlyje ir prekė yra užsakoma, pristatymo terminas 15-40 d.d
  Į krepšelį 

  Veikia iki -20°C;
  R32 šaldymo agentas;
  Energijos panaudojimo klasė A+/A+ ;
  3 metų garantija;

  Gamintojas
  Patalpos plotas
  iki 100 m²
  • Kvėpuo­­kite tyre­s­niu oru. HD filt­ras. Galite neabe­joti, kad oras, kuriuo kvėpuo­jate, visada bus švarus ir grynas. HD filt­ras efek­ty­viai sulaiko dulkes, ore esan­čius terša­lus ir aler­ge­nus. Be to, filtrą lengva išva­lyti – pakanka grei­tai išplauti vande­niu ir galima naudoti vėl.

  • Leng­vai pasie­kiami filt­rai. Efek­tyvų oro kondi­cio­nie­riaus darbą galima užti­k­rinti įdedant mažiau pastangų. Filt­rai yra išorės viršuje, todėl juos paprasta išimti ir išva­lyti. Tankus tink­le­lis palaiko šilu­mo­kai­čio švarą, o anti­ba­k­te­rinė danga padeda apsi­­sau­goti nuo oru plin­ta­n­čių pavo­jingų teršalų.

  • Gere­s­nis miegas visą naktį. „Good Sleep“ reži­­mas auto­­­ma­ti­š­kai nustato opti­ma­lią tempe­ra­tūrą, kad Jūsų miegas būtų gilus ir Jūs nubu­s­tu­mėte žvalūs.

  • „Smart inve­r­ter“ tech­­­no­lo­gija. Dide­­­lio efek­ty­vumo „inve­r­ter“ tech­­­no­lo­gija padeda grei­čiau pasiekti šaldymo/šildymo efektą, užti­k­rina preci­zišką tempe­ra­tū­­­ros palai­kymą su mini­ma­­­lio­mis ener­gi­jos sąnau­do­mis.

  • Įren­ginį galima valdyti tele­fonu (reika­lin­gas papil­do­mas Wi-Fi modu­lis).