Oro kondicionierius - šilumos siurblys Nordis ALTAIR PLUS PLA12TC1 3.4/3.42 KW

 • Kraunamos nuotraukos

  Oro kondicionierius - šilumos siurblys Nordis ALTAIR PLUS PLA12TC1 3.4/3.42 KW

  Kaina 532  su PVM
  Prekės pristatomos per 2-5 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo.
  Jeigu prekės nėra sandėlyje ir prekė yra užsakoma, pristatymo terminas 15-40 d.d
  Į krepšelį 

  Veikia iki -22°C;
  R32 šaldymo agentas;
  Energijos panaudojimo klasė A++/A+ ;
  3 metų garantija;
  Atnaujintas vidinio bloko panelės dizainas;
  WIFI funkcija;
  Komplektuojama su aktyviosios anglies filtrais;
  Komplektuojama su kompresoriaus ir dugno elektriniais tenais.

  Gamintojas
  Patalpos plotas
  iki 40 m²
 • NØRDIS ALTAIR Plus – tai patobulinta Altair serijos versija. Energiją taupantys, tylūs ir patikimi oro kondicionieriai, kuriuose gamintojas sujungė aukštą kokybę, pažangias technologijas ir patrauklią kainą. Šis modelis turi platų funkcijų spektrą, užtikrinantį lengvą ir patogų naudojimą tiek namuose, tiek biure. Dėl techninių sprendimų patobulinimo Altair Plus kondicionieniai veikia lauko temperatūrai nukritus iki -22 °C.
  Kondicionieriai pasižymi stilingu šiuolaikišku ir kompaktišku dizainu. A++ ir A+ energijos klasė užtikrina mažą energijos suvartojimą, o modernios funkcijos sukurs jaukią aplinką kondicionuojamose patalpose.

   

  • Savaiminio išsivalymo funkcija pašalina įrenginio viduje susikaupusius nešvarumus – speciali 30 minučių programa pasirūpina, kad neliktų purvo ir bakterijų.

  • Išmani „3D Airflow“ funkcija, veikiant vėsinimo režimui, orą pučia lubų link, taip sukurdama vėsaus krentančio oro efektą. Pasirinkus šildymo režimą, oras pučiamas į grindis, nuo kurių kildamas tolygiai pasiskirsto kambaryje.

  • „I FEEL“ funkcija: nuotoliniame pultelyje esantis sensorius leidžia nuolatos stebėti ir automatiškai reguliuoti kambario temperatūros lygį. Oro kondicionierius palaikys nustatytą temperatūrą toje vietoje, kur yra nuotolinio valdymo pultas.

  • Atspari rūdims technologija apsaugo lauko įrenginį nuo rūdijimo ir pailgina prietaiso gyvavimo laiką. Geresnis sandarumas apsaugo nuo drėgmės, vabzdžių ir dulkių.

  • Naktinis režimas reguliuoja temperatūrą naktį ir pagerina miego kokybę. Įrenginys pakelia arba sumažina oro temperatūrą 1-2℃ kas valandą. Po 10 valandų miego režimo oro kondicionierius grįš į ankstesnįjį nustatymo režimą.

  • Kondicionierius palaiko tinkamą drėgmės lygį, todėl šlapius drabužius galima džiovinti ir lietingu oru.

  • Priverstinio atitirpinimo funkcija-priverstinį atitirpinimą galima pradėti naudojant mygtukų derinį šildymo režimu.

  • 6 greičių ventiliatorius leis pasrinkti jums tinkamiausią oro srauto pūtimą!